اگر در حال یادگیری زبان آلمانی هستید و یا به فکر مهاجرت به یکی از کشورهای المانی زبان هستید حتما اسم آزمون گوته به گوشتان خورده است. موسسه زبان المانی گوته تحت نظارت سفارت آلمان در بسیاری از کشورهای جهان مانند ایران دارای شعبه میباشد. این موسسه علاوه بر برگزاری کلاس ها یآلمانی، مسئول برگزاری آزمون گوته که کعتبرتریم آزمون زبان آلمانی است، میباشد. مدرک گوته بسیار معتبر بوده و برای تحصیل یا کار در کشورهای آلمانی زبان نیاز است. هزینه های این آزمون با توجه به سطح آن متفاوت است.
این آزمون از چهار بخش شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خوانشی تشکیل شده است و در تمامسی سطوح زبان آلمانی برگزار میشود.
سطح A1: سطح مبتدی
سطح A2: سطح پایه
سطح B1: سطح متوسط
سطح B2: سطح متوسط رو به بالا
سطح C1: سطح پیشرفته
سطح C2: سطح فوق پیشرفته

برای ثبت نام در این آزمون ها باید به سایت رسمی موسسه گوته در ایران مراجعه کرده و در تاریخ و ساعت مشخص شده ثبت نام کنید. دقت داشته باشید که به دلیل تقاضای بسیار زیاد، ثبت نام در این آزمون بسیار دشوار بوده و باید راس ساعت و با دقت زیاد اقدام به ثبت نام کنید.
در روز آزمون باید پاسپورت و یا کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار به همراه داشته باشید. در صورت عدم حضور د رآزمون وجه شهریه قابل بازگشت نمیباشد و فقط تا یک هفته پس از زمان ثبت نام، امکان انصراف وجود دارد. این موسسه در تهران واقع شده است و دارای دو ساختمان واقع در قلهک و دیباجی است. کلیه آزمون های گوته در ساختمان دیباجی برگزار میشوند.
برای ورود به سایت رسمی آزمون گوته در ایران روی عکس زیر کلیک کنید:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *